Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Dowiedz się więcej Czytaj więcej Akceptuję
slide
slide
slide

Chłodnia 8 PALET (-20 do +30)

Specyficznym rodzajem samochodu dostawczego, który jednak czasem jest niezbędny, jest autochłodnia. W Zico możesz wynająć pojemną chłodnię w dogodnych dla Ciebie warunkach.

Chłodnię zazwyczaj wykorzystuje się do przewozu artykułów spożywczych, szczególnie mięsa, ryb, mrożonek oraz nabiału. Jednak w autochłodni możesz też przewieźć na przykład kwiaty na ślub, duże ilości kosmetyków, środków chemicznych oraz leków. W oferowanej przez nas chłodni możesz bezpiecznie przewieźć potrzebne rzeczy w schłodzone do temperatury nawet -20 stopni.

Korzystając z wynajmu w Zico oszczędzasz na zatrudnieniu kierowcy, czy specjalnej firmy. Takie rozwiązanie jest dużo bardziej opłacalne, a także wygodniejsze. Posiadając prawo jazdy kategorii, sam możesz prowadzić pojazd i decydować o ilości przebytych kilometrów, trasie którą pojedziesz oraz wszelkich postojach.

Nie ograniczamy Cię, powierzając w Twoje ręce sprawdzone auto w dobrym stanie technicznym, abyś spokojnie i bezpiecznie mógł przewieźć swój towar. 

 

Długość Szerokość Wysokość
4200 mm
2100 mm 2200 mm
Kubatura Rok prod.
19m3 (8 europalet)
2013

 Zapytaj o cenę dla Ciebie