Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Dowiedz się więcej Czytaj więcej Akceptuję
slide
slide
slide

Humbaur towarowa

Wynajmij przyczepę, którą bezpiecznie przewieziesz ciężkie ładunki.

Przyczepa towarowa jest niezbędna podczas budowy lub remontu, kiedy często musisz przewozić duże i ciężkie materiały. Za jej pomocą dużo szybciej i łatwiej przebiegnie transport zakupów w marketach budowlanych, co usprawni każdą budowę. Przyczepę możesz wykorzystać także do przewozu mebli i sprzętów AGD oraz różnego rodzaju maszyn. Tego typu sytuacje jednak nie zdarzają się zbyt często, dlatego zdecydowanie bardziej opłacalny jest wynajem przyczepy, niż jej zakup.

Wypożyczalnia Zico oferuje wynajem przyczepy do przewozu towarów oraz wszelkich konstrukcji. Dzięki dodatkowym podwójnym burtom możesz zwiększyć głębokość załadunku co niewątpliwie przyda się przy wywozie gruzu, ziemi czy też piasku. Ty decydujesz co transportujesz i ile kursów wykonasz.

Przyczepa ponadto charakteryzuje się dużą ładownością, która wynosi aż 1236kg. Dzięki zastosowanym małym, 10“ obręczom przyczepa jest bardzo stabilna. Nie musisz zatem martwić się o bezpieczeństwo przewożonego towaru.

 

 

DMC 1500kg

ładowność 1236kg

 

Rok prod. 2015

 Zapytaj o cenę dla Ciebie