Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Dowiedz się więcej Czytaj więcej Akceptuję
slide
slide
slide

Renault Master 2,3 dCi - 125 KM L3H2 (Euro5)

Zakup samochodu dostawczego to kosztowna inwestycja, a dodatkowo dochodzą koszty ubezpieczenia, przeglądów technicznych, czy przechowywania auta. Jeśli zatem nie stać Cię na zakup dostawczaka, a nie masz zaufania do firm przeprowadzkowych, wynajęcie takiego samochodu to najlepsza opcja.

Dzięki wynajęciu samochodu dostawczego w Zico, nie musisz martwić się o żadne dodatkowe koszty, nie musisz liczyć kilometrów, ani umawiać się z kierowcą na konkretne godziny. Sam decydujesz o trasie przejazdu i ilości wykonanych kursów. Jest to niezwykle wygodne zwłaszcza w trakcie dużej przeprowadzki, remontu lub budowy.

Samochodem dostawczym możesz przewieźć nie tylko materiały budowlane, czy meble, ale także szereg innych przedmiotów, które nie zmieszczą się do samochodu osobowego, na przykład różnego rodzaju maszyny. Oferowane przez nas auta dostawcze są zadbane i w pełni sprawne technicznie, dlatego gwarantujemy bezpieczeństwo przewozu towarów.

Do kierowania pojazdem nie musisz posiadać żadnych dodatkowych uprawnień, co jest kolejnym czynnikiem zmniejszającym koszty wynajmu.

 

 

Długość Szerokość Wysokość
3733 mm
1765 mm 1894 mm
Kubatura Rok prod.
13m3 (ładowność 1370kg) 2013

 Zapytaj o cenę dla Ciebie